Przejdź do głównej zawartości

NOWOROCZNIE

Witam się z Wami serdecznie w Nowym Roku i na wstępie obiecuję, że POSTARAM SIĘ pisać częściej niż w roku poprzednim. 

Mam nadzieję, że Sylwestra spędziliście tak jak lubicie :-)

Ja w domu. Choć właściwie nie do końca. 
Dziadkowie Zosi wybierali się na imprezę Sylwestrową, bliziutko bo w siedzibie naszej OSP. Pomyślałam sobie, że może zabiorę dziewczyny na chwilkę. Niech sobie potańczą. A co tam!  

Zocha zapaliła się do pomysłu natychmiast, mimo, że nie spała cały dzień. Pojechałyśmy coś koło osiemnastej. Istne szaleństwo. 

Mimo, że w zasadzie goście się jeszcze nawet nie zaczęli na dobre schodzić dziewczyny bawiły się na całego. Dołączyła do nich szkolna koleżanka Zuzi, też zresztą Zuzią. Zośka była zachwycona - miała dwie Zuzie. Szalała tak, że buty jej z nóg spadały ;-)

Ewakuowałyśmy się przed dwudziestą. Ale twarda jest Zośka, powiem Wam. Jak ją wsadzałam do samochodu, widzę, że padnięta i  mówię "Zmęczona jesteś kochanie. Zaraz pójdziemy spać"

Na co Zośka oburzona - "Nie jetem męciona mamooo. Nie cie pać" po czym zasnęła w drodze do domu, trwającej mniej więcej 2 minuty... 

A Zuzia... wróciła do domu sporo po północy ;-)

Dziewczyny zaszalały na całego ;-) Nie ma co.

A matka z tatą przy winku, przed telewizorkiem (nic nie było ciekawego do obejrzenia - dramat poprostu) dotrwali do godziny pierwszej dnia następnego. 

Nowy Rok natomiast zaczęliśmy wycieczką! Do stolycy! Wybraliśmy się we czwórkę na Stare Miasto.

Dziewczyny ucieszone. My potem trochę mniej bo z Zochą łatwo nie jest. Oczywiście na swoich nogach nie ma mowy, tylko "na jęcie" i to oczywiście "jęcie" mamy :-( 

Za to schody są każdej jej... Nie ważne wysokie, czy niskie, z barierką czy bez. Każde pokonuje sama. Dotknąć jej nawet nie można. Masakra i śmierć w oczach jak się na nią patrzy i próbuje bez dotykania asekurować...

A na Starówce oczywiście cudnie. Efekty fajniejsze byłby z pewnością wieczorem, ale Zocha mogła by skapitulować już w drodze do Wa-wy bo po wczorajszych szaleństwach chyba troszkę zmęczona była dzisiaj ;-)
I dalej na Trakcie Królewskim...
I karoca! Najbardziej oblegana. Trzeba było aż czekać w kolejce...Zośka przez cały czas skakała i piszczała z radości a jak się w końcu doczekałyśmy na swoją kolej to matka została niestety z karocy wyproszona... przez własne dziecko...Tata prawie stracił balona...Dwie focie na tle...I do domku. 

Było super (poza tym noszeniem na rękach wiercącego się grubsona). Polecam taką wyprawę jak ktoś ma taką możliwość. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :-)

Komentarze

  1. pięknie, byliśmy w wilanowie w labiryncie swiatła

    OdpowiedzUsuń
  2. My na starowke mamy blisko:) lubimy - w szczegolnosci wieczorem. pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza