Przejdź do głównej zawartości

205. Naklejkowe szaleństwo i... KONKURS!

Kochani starsi czytelnicy czy zdarzało Wam się kiedyś ozdabiać ściany swojego pokoju plakatami? A meble naklejkami?

Dawno to było. Wiem. Zdaję też sobie sprawę, że pamiętają to tylko Ci bardziej starsi czytelnicy ;-) 

No cóż czasy się trochę zmieniły...Teraz po prostu idziesz do sklepu albo nawet lepiej, siadasz przed komputerem i wybierasz sobie naklejkę na ścianę jaką tylko chcesz. 

Serdecznie Was zapraszam do sklepu 


Żeby być szczerą muszę jednak Was uprzedzić. Niestety jest problem a właściwie dwa. Po pierwsze wszystkie naklejki jakie mają w swojej ofercie są po prostu OBŁĘDNE!!! Po drugie mają tak duży wybór, że oczopląsu można dostać. Naprawdę. Poza naklejkami do pokoju dziecięcego (o których więcej za chwilę), salonu, sypialni, maja też naklejki do kuchni, do łazienki, na samochód a nawet na kabinę prysznicową. Odlot!
Naklejki można sobie zamówić w wybranym rozmiarze i wersji kolorystycznej :-)

Jeśli jeszcze nie poklikaliście na stronę  to dla zachęty pokarzę Wam kilka fajowych naklejek do pokoju dziecięcego. Cały dział z naklejkami dla dzieci dzieli się na kilka podrozdziałów

Naklejki dla niemowląt

Kraskówki dla dzieci

Bajki dla dzieci

Zwierzęta


Zabawki
Miary

Naklejki dziecięce

Tablice do pisania


Dzięki uprzejmości   mogłam przetestować na własnych ścianach naklejki. Jako, że my nie mieszkamy u siebie, postanowiłam sprezentować naklejki Zuzi.

Ponieważ naklejki jadą do nas aż z Hiszpanii, a dokonując zamówienia nie mogliśmy się zdecydować, które wybrać, nie zdążyliśmy na czas. Naklejki są w drodze. Zatem fotorelacja z Zuźkowych ścian będzie trochę później. 

Dla Was też mam niespodziankę :-)

Kto z Was zbierał naklejki w dzieciństwie? Mieliście albumy czy po prostu wklejaliście naklejki do zeszytu albo na ścianę? Odkurzcie swoją pamięć, szuflady lub pudła na strychu :-) Już wyjaśniam po co :-)

Sklep   ufundował vocher o wartości 120 PLN na zakup naklejek.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba:

1. Polubić fanpage sponsora czyli tenstickers.pl 

2. Polubić nasz fanpage DzieciakiMamy

3. Polubić i udostępnić na swoim profilu plakat konkursowy, który znajduje się TUTAJ

4. W komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebook'u napisać jakie naklejki zbieraliście w dzieciństwie, bądź jakie naklejki zbierają lub zbierały Wasze dzieci ;-) Można wrzucać fotki swoich kolekcji :-)

Konkurs trwa od 15 do 31 marca. Zwycięzcę ogłosimy na FB najpóźniej 2 kwietnia :-)

Miłej zabawy i powodzenia :-)

Komentarze

 1. Ha, a więc polubiłam obie strony ( jako matka debiutantka) i również udostępniłam :)

  Jakie naklejki zbierałam ?
  Przedewszystkich zbierałam... - wszelkie naklejki na zeszyty które widziałam w sklepach! TAK- te które kiedyś naklejało się na zeszyty żeby wiedzieć do jakiego przedmiotu jest dany zeszyt! To była moja mania, wszelkie.. od zwykłych które były w gazetach - po te droższe błagając mamę w sklepie gdy weszła nowa kolekcja z disneya lub catroon network :)
  Dodatkowo zbierałam też naklejki z cheetosów :D

  To były czasy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz :-) Aby wziąć udział w konkursie trzeba komentować pod plakatem konkursowym na FB. Może nieprecyzyjnie to napisałam w poście, ale już się poprawiłam.

   Usuń

Publikowanie komentarza