Przejdź do głównej zawartości

Komu w drogę temu... puzzle...
Dzisiaj o naszym najnowszym odkryciu - TRAVEL PUZZLE

Ostatnio przez przypadek tata Zosi trafił w Biedronie na mini puzzle podróżne.

Jak okazał mi w domu swoją zdobycz stwierdziłam - "O matko! Znowu puzzle. Na cholera nam kolejne. Puzzli mamy pod dostatkiem"


Ale te są inne. To TRAVEL PUZZLE.

No i co w nich takiego nadzwyczajnego? Ano może i takiego bardzo nadzwyczajnego to w nich nie ma nic ale na podróż z małym fanatykiem puzzlowym nadają się idealnie.

Małe, płaskie pudełko, zajmuje mało miejsca.
Wcale nie takie małe elementy.
Cała ułożona układanka mieści się idealnie w pudełku, więc nie ma problemu "Jak ja mam to tu ukłaaaaaaaadać?!"W zestawie są dwie układanki. Jedna z 24, druga z 30 elementów. Z tyłu jedna ma bazgroły, druga nie, więc nie ma problemu z rozróżnieniem który element z której jest układanki :-)
Mi się te puzzle bardzo podobają, mimo, że muszę je układać 5 razy dziennie ;-) A mamy już dwa zestawy - Kubusia i Minnie. POLECAMY!!! Cała nasza trójka - Ja, Zocha i jej tata :-)Ah... zapomniałam. Kosztują 7 zł ;-)Komentarze

  1. 7zł???? Matko, jak ja je przegapiłam, a dziś byłam w Biedronie i kupowałam inne wyprzedażowe rzeczy z koszy, obeszłam wszystkie kosze i jakoś mi się te puzzle nie rzuciły w oczy, jutro pędzę zbadać Biedrę pod kątem tych puzzli!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza