Przejdź do głównej zawartości

181. Wyzwanie rzucam...

fot. znalezione w sieciNie wiem czy słusznie, ale wydaje mi się, że w tym roku nagonka na WOŚP i Jurka była jakaś większa niż zazwyczaj. Ciągle pojawiał się jakiś nagłówek z rewelacjami na temat działania fundacji, marnowania kasy itp.

Nagłówków widziałam dużo, artykułów nie czytałam wcale, bo mam w dupie to co wypisują na ten temat. Gówno mnie obchodzi, za przeproszeniem, co jeden z drugim myśli na temat działalności Owsiaka. Zdanie idiotów i ignorantów mam głęboko w poważaniu. Nie dlatego, że ślepo ubóstwiam Jurka czy fundację. 

Jakoś ciężko mi wskazać  inną osobę czy instytucję, nie mówiąc o państwie, która wpompowałaby tyle kasy, wyposażyła w taką ilość sprzętu nasze szpitale. Nie znajdzie się chyba dzisiaj w Polsce szpitala w którym nie ma ani jednego sprzętu z czerwonym serduszkiem. 

Czy moja Zośka miałaby przeprowadzone zaraz po urodzeniu przesiewowe badanie słuchu, gdyby WOŚP nie zapewnił jego dostępności na każdym oddziale położniczym? Nie sądzę. 

A niech sobie mają siedziby jakie chcą. A niech sobie zarabiają dużo kasy. Przecież za darmo pracować nie będą, bo jak śmiem przypuszczać też mają rodziny na utrzymaniu. Guzik mnie to obchodzi, skoro odwalają tyle dobrej roboty.

Uważam jednak, że każdy ma święte prawo do podejmowania decyzji i wyrażania własnego zdania na każdy temat. Każdy ma prawo do własnych poglądów.
Uważam też, że każdy odpowiada za własne czyny i słowa. Jeśli mówisz A, powiedz też B.

Dlatego dzisiaj wzywam i wyzywam wszystkich krytyków WOŚP'u i Jurka - nie rzucajcie słów na wiatr! 

PODPISZCIE OŚWIADCZENIE WOLI!

Koniecznie! Jak najszybciej!

Tyle w tym temacie...

Komentarze

  1. Podpisuję się rękami i nogami - pod Twoimi słowami rzecz jasna, a nie oświadczeniem. Ale taka mentalność Polaków - ja nie mam, to on też nie powinien mieć. A z jakiej racji? To przecież ciężka praca i należy się za to zapłata! Mój syn, podobnie jak Twoja córka, oprócz przesiewowego badania słuchu nie miał konieczności korzystania ze sprzętu finansowanego przez WOŚP i mam nadzieję, że nigdy nie będzie musiał korzystać. Ale nikt nie wie, co przyniesie przyszłość... Prawda jest taka, że Jurek odwala robotę za nasze cudne Państwo, które nigdy na nic nie ma pieniędzy i tak naprawdę, mało ich obchodzi los przeciętnego Polaka. Najbardziej przykre jest to, że zamiast wsparcia i wdzięczności, co roku ta nagonka jest większa...

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza