Przejdź do głównej zawartości

Chłop pod lupę...


Czasu zawsze brak, wszystko przecież gra, kasy szkoda... milion wymówek... Ja bynajmniej nikogo nie oskarżam bo sama jestem z tym na bakier...

Ale może jednak warto się badać...


Warto, warto bo nawet jeśli przydarzy nam się ciężka choroba to im wcześniej zostanie ona wykryta, tym większe są szanse na jej wyleczenie. A mam na to namacalny dowód. 

U mojego taty, pod koniec maja zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Objawów na początku absolutnie brak. Choroba wcześnie wykryta i dzisiaj jest już w Katowicach w Klinice i przygotowuje się do transplantacji szpiku. Nie myślę o tym, co by było gdyby choroba została wykryta później.

Jak zaczęłam czytać różne materiały na temat zdrowia naszych panów, to przyznać muszę, że nasze chłopaki marnie wypadają... Żyją krócej od nas kobiet i zdecydowanie krócej niż Zachodni Europejczycy.

Zatem kobitki do dzieła!!! Sprawcie aby waszym facetom chciało się chcieć. Przegląd techniczny przynajmniej raz w roku obowiązkowy!

A jak nie lubią stać w kolejkach w publicznych zakładach opieki zdrowotnej to wyślijcie ich na badania prywatne. A jak będą marudzić, że kasy szkoda to...

Zapraszam Was do jednej z największych sieci laboratoriów medycznych w Polsce. LABORATORIA MEDYCZNE DIAGNOSTYKA  własnie rozpoczęły II Etap ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Jestem kobietą i dbam o partnera".

Weźcie sprawy w swoje ręce. Wypełnijcie formularz i dokończcie zdanie "Dbam o swojego partnera bo..."

Tylko tyle wystarczy, żeby odebrać bon rabatowy  -70% na pakiet badań dla Waszego faceta. Pakiet w który obejmuje kilkanaście badan profilaktycznych o rzeczywistej wartości 200 zł z bonek rabatowym kosztuje 60 zł :-)

Szybciutko, raz, dwa wypełnijcie FORMULARZ KONKURSOWY

A jak wysmarujecie jakieś fajowe odpowiedzi to kto wie, może wygracie wakacje w Alpach (moje marzenie), wyjazd do SPA (moje drugie marzenie) lub zestaw EKOkosmetyków.

Ja już formularz wypełniłam :-) Teraz Wasza kolej!

Post inspirowany

Komentarze

Publikowanie komentarza