Przejdź do głównej zawartości

218. Sikorka czy Orzeł?

Dopalace? Dotowe!
Stsydła? Są!
Osłona oczóf?  Jest!

ODPALAMY!!!
SIKORKA - bystrooka, ambitna i pełna entuzjazmu. Sikorka może jest mała, ale odważniejsza niż statki nawet dwa razy większe od niej.

ORZEŁ - statek o niezrównanej szybkości oraz zwinności. Orzeł jest pewnym siebie, naturalnym przywódca całej grupy.

JASTRZĄB - niesamowicie silny oraz obdarzony prawie perfekcyjną pamięcią. Jastrząb jest wspaniałym, ogromnym statkiem, o jeszcze większym sercu.

JASKÓŁKA - niezwykle mądra i nieustająco ciekawa. Jaskółka jest cudownym dzieckiem i grupowym naukowcem.

Oto ulubieńcy Zośki - KOSMOLOTY.
Jej faworytem jest Orzeł, moim zdecydowanie Sikorka.

KOSMOLOTY przyleciały do nas ze Odkąd do nas dołączyły Zośka wyruszyła z nimi w Kosmiczną wyprawę razów mnóstwo. Czasem nawet zabierała ze sobą tatę i mnie ;-) Tak, tak. Nie każda bajka jest w stanie mnie wciągnąć, ale kto by się oparł wyprawie po Układzie Słonecznym z elitarną grupą statków kosmicznych, wyszkoloną do zadań specjalnych? 

Naprawdę fajna bajka, którą z czystym sumieniem polecamy! Zocha i ja! Zośkowy tata zresztą też :-)

Ale, ale to nie wszystkie bajki jakie poznaliśmy dzięki 


Tak naprawdę zaczęliśmy od WIELKIEGO CZERWONEGO PSA, którego ja osobiście uwielbiam!!!
Tlifold i jego przyjaciele potrafią rozbawić Zośkę do łez :-)


Następna na tapetę poszła SŁONICZKA ELLA.

Słodka ELLA w swoim magicznym kapeluszu razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Nie zawsze ich plany idą zgodnie z planem ale dzięki magicznemu kapeluszowi i pracy zespołowej Ella i jej paczka rozwiązują wszystkie napotkane problemy :-)

No i jest jeszcze DINOPOCIĄG
Razem z przesympatycznymi dinusiami przenosimy się do prehistorycznego świata. Magiczny tunel czasowy pozwala zobaczyć niesamowite pradawne zwierzęta oraz całą erę mezozoiczną. Bajka na pierwszy rzut oka wydawała mi się zbyt poważna dla czterolatki, ale moje obawy były absolutnie bezpodstawne. Zośka uwielbia Bratka i ekipę.


Naprawdę mnóstwo świetnej zabawy znajdziecie w STREFIE BAJEK, dzięki uprzejmości której mam dla Was 3 DVD z filmem KOSMOLOTY oraz kody promocyjne na 200 punktów do wykorzystanie :-)Konkurs jak zwykle prosty. Aby wziąć w nim udział trzeba:

1. Polubić nasz fanpage na Facebook'u - DzieciakiMamy

2. Polubić fanpage - STREFA BAJEK

3. Udostępnić na swoim profilu plakat konkursowy, który znajduje się TUTAJ.

4. W komentarzu pod plakatem konkursowym zaprosić 3 swoich znajomych do zabawy oraz napisać jakich bohaterów bajkowych lubią najbardziej Wasze dzieci.

Proste? Jak drut!

Zatem do dzieła. Czekam na Wasze zgłoszenia do 7 maja :-) Trzy osoby dostaną DVD z przygodami KOSMOLOTÓW oraz kody rabatowe na 200 punktów do wykorzystania w 

Komentarze

  1. o Cliforf, Ella czy Mała albo Gwiazdka byli na topie, potem Kucyki Pony, Barbie .... a teraz czas na seriale młodzieżowe ....

    Mariola

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza